Реєстрація ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю) в м. Києві та Київській області є однією з найпоширеніших послуг надаються ПО "Ваш Юрист". Будь-який бажаючий може звернутися до наших фахівців для реєстрації свого підприємства. При цьому, ми Вам зі свого боку гарантуємо: мінімум незручностей, професіоналізм, якість і швидкість.

Короткі відомості про реєстрацію ТОВ:

- Кількість учасників (засновників): від одного до ста осіб.
- Вимоги до учасників: будь-які фізичні, юридичні особи (у тому числі іноземні).
- Розмір статутного капіталу: мінімум - 1 гривня, максимум - необмежений.
- Відповідальність учасників: обмежена, в межах внеску кожного засновника в статутний капітал.

Для реєстрації ТОВ Вам необхідно:

Визначити назву ТОВ.
Реєстрація ТОВ передбачає вибір юридичної назви підприємства. При цьому назва Вашого підприємства повинно бути унікальним, тобто не повинно повністю повторювати назв уже діючих у вашому регіоні підприємств. Перевірку назви Вашого підприємства проводимо ми.
Визначити перелік передбачуваних видів діяльності, згідно з КВЕД.
Якщо ви з цим відчуваєте труднощі, наші фахівці вам у цьому допоможуть.
Визначити розмір статутного капіталу вашого ТОВ, а також співвідношення часток його учасників.
В даний час до величини статутного капіталу не пред'являється ніяких вимог. Це може бути як 1 грн., Так і 1 мільйон грн. - На Ваше особистий розсуд. При цьому важливо, щоб учасники внесли свої частки в статутний капітал підприємства протягом першого року його діяльності. Рекомендації з питань визначення найкращого розміру статутного капіталу Вашого підприємства Ви можете отримати у наших спеціалістів.
Важливо: при розподілі часток у статутному капіталі, слід знати, що безпосередній вплив на діяльність підприємства буде (-уть) мати лише учасник (-ки), що володіє (-і) більше 60% голосів.
Визначити місцезнаходження підприємства.
Реєстрація ТОВ неможлива без внесення в документи місцезнаходження Вашого підприємства. Місцезнаходженням (або юридичною адресою) вашого підприємства може бути місце реєстрації (проживання) одного з учасників ТОВ або адресу фактичного знаходження офісу Вашої компанії. Також можливий варіант покупки юридичної адреси підприємства. Додаткову інформацію з даного питання ви отримаєте у наших юристів.

Відразу після того, як Ви надасте нам необхідну інформацію, ми зможемо приступити до підготовки Ваших статутних документів. Нами будуть надані Вам на затвердження статут ТОВ і протокол загальних зборів Засновників товариства (рішення про заснування). Отримавши Ваші підписи на статутах та протоколах (за результатами проведених зборів Засновників), а також на дорученнях, миприступимобезпосередньо до процедури, званої - реєстрація ТОВ.

Смотрите также: